Odcinek 3 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 3

Odcinek 3

Vittorio z radością oświadcza Benitowi, że Fiorella zgodziła się zostać jego żoną. Chłopak uprzedza go, że dziewczyna może przerazić się na jego widok. Gianna próbuje powstrzymać siostrę przed przyjęciem propozycji od Vittoria. Tania nalega na Pedra, żeby zostali kilka dni dłużej we Włoszech. Chce także, by w końcu przedstawił ją babci i założyli rodzinę, ale on ignoruje jej prośby.

Fiorella i Gianna lecą do Meksyku. Vittorio nerwowo oczekuje na przyszłą żonę na lotnisku. Po wylądowaniu Fiorella ponownie wpada na Pedra. Tania robi się zazdrosna, gdy widzi ich razem. Gianna uważa, że spotkanie jej siostry z chłopakiem spod fontanny nie było przypadkowe.

Fiorella nie może znaleźć Vittoria, a do tego jej siostra źle się czuje i muszą pilnie jechać do szpitala. Tania namawia Pedra, żeby został z nią noc, ale on odmawia, zasłaniając się pracą i zobowiązaniami wobec babci. Vittorio denerwuje się, bo nie znalazł ani Fiorelli, ani Gianny. Benito sugeruje mu, że został oszukany. Taksówkarz okrada Włoszki i porzuca je, zamiast odwieźć do szpitala. Fiorella znajduje inny sposób na dotarcie do ośrodka, ale recepcjonistka nie chce je przyjąć, bo nie mają karty kredytowej. Gianna traci przytomność.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 20 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Basiia
    October 20, 2015 o 4:08 pm  - Reply

    Czemu niema jeszcze opisow dalszych odcinkow?