Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 29

Odcinek 29

Vittorio dziękuje Pedrowi, że zwrócił mu narzeczoną. Ten zaś, zupełnie zdezorientowany, domaga się wyjaśnień. Roxana żali się babci, że Gael próbuje jej dokuczyć i przysięga, że nie zrobiła niczego złego Włoszkom, jednak starsza pani jej nie wierzy. Benito wyjaśnia Fidelowi, że choć oboje z Pedrem są zakochani w Fiorelli, żaden z nich nie ma u niej szans.

Fiorella tłumaczy Pedrowi, że przyjęła propozycję małżeństwa od Vittoria, żeby ratować chorą siostrę, ale po przylocie do Meksyku zgubiły się i zostały okradzione, a później poznała jego i zakochała się w nim. Diana myśli, że Vittorio ją zostawi po tym, jak odnalazł swoją włoską narzeczoną. Vittorio przyznaje się Fiorelli, że oszukał ją, wysyłając jej fotografię z czasów młodzieńczych, ale mimo to z niej nie zrezygnuje. Fiorella domyśla się, że Benito o wszystkim wiedział i ukrył przed nią prawdę. Chłopak tłumaczy, że zrobił to, bo zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Fiorella ze łzami w oczach oznajmia Giannie, że spotkała Vittoria, gdyż jak się okazało jest właścicielem restauracji, do której poszła na romantyczną kolację z Pedrem i teraz będzie musiała spełnić dane mu słowo, i zostać jego żoną. Na dodatek doña Eloisa wprowadza w życie swój plan zeswatania wnuka z Aitaną i ściąga dziewczynę na swoje ranczo, a następnie przedstawia Fiorelli jako najważniejszą kobietę w życiu Pedra.

Emisja 25 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  November 16, 2015 o 1:30 pm  - Reply

  ale ona ma fryzure,troche nie ogarniętą

 2. Camila Monterde
  November 16, 2015 o 7:28 pm  - Reply

  Piękne włosy, wygląda, jak Roszpunka :D. Ale Fiorella dużo ładniejsza 🙂

 3. ania
  November 16, 2015 o 10:13 pm  - Reply

  no fiorella bez porównania ladniejsza

 4. rubi
  November 23, 2015 o 8:00 pm  - Reply

  to sie nabyli razem 🙁

 5. ania
  November 24, 2015 o 11:11 am  - Reply

  po co ta głupia Aitana.Ale musi się coś dziać.I tak Pedro będzie z Fiorellą. Fiorella będzie w ciąży:) Osvaldo (mąż Soni) będzie chciał zastrzelić Fiorelle ale nie zrobi tego i zaraz wpadnie Pedro z policja. Będzie chciał to zrobić bo będzie się bal że jeśli Pedro ożeni się z Fiorella to babcia przepisze im większość majątku.