Odcinek 29

Odcinek 29

Vittorio dziękuje Pedrowi, że zwrócił mu narzeczoną. Ten zaś, zupełnie zdezorientowany, domaga się wyjaśnień. Roxana żali się babci, że Gael próbuje jej dokuczyć i przysięga, że nie zrobiła niczego złego Włoszkom, jednak starsza pani jej nie wierzy. Benito wyjaśnia Fidelowi, że choć oboje z Pedrem są zakochani w Fiorelli, żaden z nich nie ma u niej szans.

Fiorella tłumaczy Pedrowi, że przyjęła propozycję małżeństwa od Vittoria, żeby ratować chorą siostrę, ale po przylocie do Meksyku zgubiły się i zostały okradzione, a później poznała jego i zakochała się w nim. Diana myśli, że Vittorio ją zostawi po tym, jak odnalazł swoją włoską narzeczoną. Vittorio przyznaje się Fiorelli, że oszukał ją, wysyłając jej fotografię z czasów młodzieńczych, ale mimo to z niej nie zrezygnuje. Fiorella domyśla się, że Benito o wszystkim wiedział i ukrył przed nią prawdę. Chłopak tłumaczy, że zrobił to, bo zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Fiorella ze łzami w oczach oznajmia Giannie, że spotkała Vittoria, gdyż jak się okazało jest właścicielem restauracji, do której poszła na romantyczną kolację z Pedrem i teraz będzie musiała spełnić dane mu słowo, i zostać jego żoną. Na dodatek doña Eloisa wprowadza w życie swój plan zeswatania wnuka z Aitaną i ściąga dziewczynę na swoje ranczo, a następnie przedstawia Fiorelli jako najważniejszą kobietę w życiu Pedra.

Emisja 25 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  November 16, 2015 o 1:30 pm  - Reply

  ale ona ma fryzure,troche nie ogarniętą

 2. Camila Monterde
  November 16, 2015 o 7:28 pm  - Reply

  Piękne włosy, wygląda, jak Roszpunka :D. Ale Fiorella dużo ładniejsza 🙂

 3. ania
  November 16, 2015 o 10:13 pm  - Reply

  no fiorella bez porównania ladniejsza

 4. rubi
  November 23, 2015 o 8:00 pm  - Reply

  to sie nabyli razem 🙁

 5. ania
  November 24, 2015 o 11:11 am  - Reply

  po co ta głupia Aitana.Ale musi się coś dziać.I tak Pedro będzie z Fiorellą. Fiorella będzie w ciąży:) Osvaldo (mąż Soni) będzie chciał zastrzelić Fiorelle ale nie zrobi tego i zaraz wpadnie Pedro z policja. Będzie chciał to zrobić bo będzie się bal że jeśli Pedro ożeni się z Fiorella to babcia przepisze im większość majątku.