Odcinek 28 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 28

Odcinek 28

Benito stara się ukryć przed Fiorellą, że próbuje nie dopuścić do jej spotkania z Vittoriem. Adela uprzedza Vittoria, że Diana go oszukuje, dlatego powinien mieć na nią oku. Gael zaprasza Giannę na spacer. Roxana dowiaduje się o tym i urządza mu scenę zazdrości. Vittorio proponuje Dianie, żeby przedstawiła mu swoją rodzinę. Kobieta prosi o kilka dni na zorganizowanie kolacji.

Fidel namawia Pedra, żeby zabrał gdzieś Fiorellę i lepiej ją poznał, zanim zdecyduje się powiedzieć babci o tym, co do niej czuje. Sergio i Julieta całują się. Później jednak ona ma wyrzuty sumienia, bo czuje, że zdradziła w ten sposób męża. Pedro idzie za radą Fidela i zabiera Fiorellę na romantyczną kolację, podczas której wyznaje jej, jak bardzo zmieniła jego życie.

Doña Eloisa puszcza Roxanie nagranie, na którym ta obraża Fiorellę i obwinia ją o podrzucenie pierścionka Juliety do jej rzeczy. Simona donosi Benitowi, że Fiorella poszła na kolację z Pedrem do włoskiej restauracji. Vittorio ropoznaje Fiorellę i myśli, że naprawdę został oszukany. Roxana myśli, że Gael chce się na niej zemścić i nastawił babcię przeciwko niej, ale on wszystkiego się wypiera. Vittorio podchodzi do Fiorelli i przedstawia się jako przyjaciel jej ojca.

Emisja 24 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  November 16, 2015 o 1:31 pm  - Reply

  o nie Vitorio:(

 2. asia
  November 18, 2015 o 12:32 am  - Reply

  no ktoś namieszać musi 🙂

 3. anna
  November 25, 2015 o 12:16 pm  - Reply

  jak on na nią patrzył na tej randce,a vitorio musiał wszystko popsuc