Odcinek 27

Odcinek 27

Cała rodzina Ángeles, za wyjątkiem Pedra i Sergia, wyraża sprzeciw przeciwko decyzji donii Eloisy o tym, by Fiorella była jej osobistą asystentką, ale starsza pani nie liczy się z ich zdaniem. Pedro rozkazuje Dantemu zdemaskować nikczemnika, który chciał zaszkodzić Fiorelli. Fiorella przyznaje się Gianne, że boi się sprawić zawód donii Eloisie. Siostra dodaje jej wiary w siebie i mówi, że jest na tyle inteligentna, że da sobie radę.

Aníbal podejrzewa, że to Federica usiłowała pozbyć się Fiorelli z rancza, choć ta upiera się, że nie miała z tym wspólnego. Pedro mówi Fiorelli, że przebywając w pobliżu donii Eloisy, szybko zdobędzie jej zaufanie, dzięki czemu ta zaakceptuje ją w roli jego narzeczonej. Benito odradza Giannie zadawanie się z Gaelem, ani z nikim innym z jego rodziny. Ona wytyka mu, że sam nie stosuje się do swoich rad i nie spuszcza wzroku z Roxany.

Federica próbuje nastawić Julietę przeciwko Fiorelli. Proponuje jej, żeby wspólnymi siłami wykurzyły Włoszkę z rancza. Pedro nakrywa Federikę w pokoju babci, gdy ta znów próbuje dobrać się do sejfu. Kobieta wykręca się wymówką, w której kwestionuje predyspozycje Fiorelli do sprawowania funkcji asystentki. Później namawia Dantego, by pomógł jej zrzucić podejrzenia na Roxanę. Fiorella słyszy jak Benito oświadcza, że nigdy nie pozwoli Fiorelli odnaleźć Vittoria.

Emisja 23 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze