Odcinek 24

Odcinek 24

Fiorella myśli, że Pedro majaczy, ale on zapewnia ją, że jest w pełni świadomy tego, co mówi i wyznaje, że chce się z nią ożenić, i założyć rodzinę oraz przysięga, że będzie walczył o to, by doña Eloisa przyjęła ją do rodziny. Policjant uprzedza Osvalda, że dowie się, czy jego zapewnienia o nieumyślnym spowodowaniu wypadku są prawdziwe. Gael zeznaje, że widział jak jego brat upada na ziemię i niechcący oddaje strzał. Osvaldo okazuje mu wdzięczność za to, że go nie wydał. Ten jednak uprzedza, że gdy Pedro odzyska przytomność, będzie musiał powiedzieć mu prawdę.

Gael uświadamia Pedra, że został postrzelony, a później zmusza Osvalda do mówienia. Ten jednak wymyka się od odpowiedzialności i wmawia kuzynowi, że zranił go niechcący oraz prosi, by nie mówił o niczym babci, bo ta mogłaby wyrzucić go z firmy. Pedro obiecuje go kryć, pomimo sprzeciwu Gaela. Dante mówi Federice, że Pedro zakochał się we Fiorelli do tego stopnia, że chce wprowadzić ją do rodziny i namawia wspólniczkę, by ich ze sobą rozdzieliła.

Julieta obawia się, że doña Eloisa nie żyje. Kobieta odzyskuje przytomność i uspokaja ją, mówiąc, że gdyby chciała się zabić, to zrobiłaby to już dawno temu. Później pyta Aitanę, czy wciąż kocha jej wnuka oraz proponuje swoją pomoc, jeśli ta zdecyduje się o niego zawalczyć. Osvaldo dopytuje się Ramira o to, co dokładnie zobaczył wtedy, gdy Pedro i Sonia wychodzili z hotelu. Wpada w złość, gdy ten przyznaje się, że nie widział twarzy mężczyzny, z którym była jego żona. Benito prosi Fiorellę, żeby dała mu szansę udowodnić, jak bardzo ją kocha i próbuje ją pocałować. Włoszka policzkuje go i oznajmia, że w najlepszym razie może zostać jej przyjacielem. Pedro i Fiorella ponownie wyznają sobie miłość i całują się.

Emisja 18 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze