Odcinek 23

Odcinek 23

Fiorella wpada w panikę na wieść, że Pedro został postrzelony. Gianna namawia ją, żeby opanowała nerwy, jeśli nie chce zdradzić swoich uczuć do panicza. Federica zawiadamia Dantego, że zrobiła kopię wykradzionego dokumentu. On mówi kobiecie o rzekomym wypadku Pedra i zakazuje jej informować Eloisę. Sonia żąda od Osvaldo wyjaśnień. Kiedy ten unika odpowiedzi, a na dodatek wytyka jej, że poszła do hotelu z Pedrem, domyśla się, że celowo strzelił do kuzyna, bo zżerała go zazdrość.

Roxana ostrzega Benita, że jeśli znów zobaczy go w pobliżu Gianny, zadba o to, żeby obie Włoszki usunięto z ranczo. Fiorella przebiera się za pielęgniarkę, żeby zobaczyć się z Pedrem. Gael zarzuca Osvaldowi, że próbował zabić kuzyna, ale ten zapiera się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Vittorio przedstawia Rynaldowi Dianę jako swoją asystentkę. Zapytana o ciążę kobieta odpowiada, że poroniła.

Lekarz uspokaja rodzinę Pedra, że jego życie nie jest już zagrożone. Dante robi wszystko, żeby policja nie uwierzyła w zapewnienia Osvalda o wypadku. Doña Eloisa traci przytomność, gdy podczas zajęć w ośrodku przypomina sobie o prośbie męża o eutanazję. Pomimo przestrogi Sonii Fiorella zakrada się do pokoju Pedra. Ten budzi się i zobaczywszy ją, wyznaje, że jest kobietą jego życia oraz prosi, żeby go nie opuszczała. Chwilę później do pokoju wchodzi Dante i nakrywa Fiorellę i Pedra na pocałunku.

Emisja 17 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  November 12, 2015 o 9:49 pm  - Reply

  pieknie razem wygladaja,super jest ta telenowela,z niecierpliwoscia czeka sie na kaźdy kolejny odcinek,dawno takiej nie było

 2. asia
  November 13, 2015 o 11:21 am  - Reply

  no masz rację dawno takiej nie było

 3. renata
  November 13, 2015 o 7:04 pm  - Reply

  Jest boska ta telenowelą

 4. ania
  November 16, 2015 o 6:00 pm  - Reply

  super