Odcinek 21

Odcinek 21

Joaquína jest poruszona przemówieniem Roxany, w trakcie ceremonii na cześć Máxima, która wyznaje, że kochała go jak ojca. Fiorella rozkazuje Benitowi zawieźć ją do Pedra. Tak docierają do placu i znajdują Pedra przy stole szachowym. Fidel zdradza Włoszce, że panicz spędzał w ten sposób wolny czas z dziadkiem. Pedro zwierza się Fiorelli, że czuje się opuszczony przez kobiety, które były dla niego ważne – przez matkę, jego poprzednią narzeczoną Aitanę, Tanię, a teraz przez nią. Fiorella wyjaśnia mu, że wcale go nie rzuciła i prosi o czas na zastanowienie się. Pedro zarzuca jej, że robi mu złudne nadzieje oraz że próbuje się bawić jego uczuciami.

Doña Eloisa także dedykuje kilka słów zmarłemu mężowi. Federica, pijana, przerywa jej przemówienie, by przypomnieć rodzinie, jaki naprawdę był Máximo – wytyka mu, że był skorumpowany i przeżarty ambicją – oraz dać wyraz tego, jak bardzo cieszy się na myśl, że smaży się w piekle. Sonia ma wyrzuty sumienia, że zdradziła męża z Fabiem i postanawia więcej tego nie robić.

Dante złości się na Federikę, bo mogła zaprzepaścić ich plan zdobycia dowodów na to, iż Máximo oszukał ich ojca. Doña Eloisa nie ma żalu do Pedra o to, że nie uczestniczył w rodzinnej ceremonii, bo dobrze wie, gdzie był w tym czasie. Później zwierza się Dantemu ze swoich obaw, iż Federica wie o tym, że Máximo zatrzymał akcje Gabriela. Podczas nieobecność starszej pani w domu Sergio urządza imprezę. Roxana i Gianna sprzeczają się o to, która z nich ma zatańczyć z Benitem. Tymczasem Federica przymierza się do otwarcia sejfu donii Eloisy…

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 13 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  November 9, 2015 o 10:01 pm  - Reply

  czemu wogóle ta Julieta mieszka u eloisy?nie ma domu swojego,czy to takie dluźsze wakacje?

  • Fanta
   November 10, 2015 o 3:36 pm  - Reply

   Najpierw przyjechała, żeby się nie nudzić gdy jej mąż pojechał w podróż niby służbową a jednak był w tym czasie z kochanką. Wrócił wcześniej, a ona zleciła zmienić podłogi w ich domu i dlatego nie mogli wrócić do siebie do domu. A Eloisa to jej przyjaciółka, tak to było wyjaśnione w którymś z poprzednich odcinków.

 2. Ulita
  November 10, 2015 o 7:11 pm  - Reply

  Mam takie pytanie, czy wie ktoś może coś na temat mamy Pedra.W filmie mówią że ona nie żyje. Ostatnio oglądając urywki odcinków znalazłam scenę Pedra z jego mamą. Zastanawia mnie to bo nie wiem czy to był jakiś sen Pedra, czy może jednak jego mama żyje,tylko nikt o tym nie wie? A może to kolejna tajemnica rodzinna która z czasem wyjdzie na jaw?

 3. monique
  November 10, 2015 o 7:45 pm  - Reply

  Mama Pedra żyje tylko została zamknieta w szpitalu przez Maxmima ! Odnajdzie ja Federica ale to w końcówce serialu.

 4. ania
  November 10, 2015 o 9:57 pm  - Reply

  czyli ten maximo nie byl dobrym człowiekiem?majatek tez ukradł bratu?

 5. Ulita
  November 11, 2015 o 2:46 pm  - Reply

  tak myślałam że coś się za tym kryje. Dziękuje bardzo za odpowiedz.Ta rodzina jest naprawdę dziwna i bardzo tajemnicza.

 6. anna
  November 11, 2015 o 9:46 pm  - Reply

  a jakim szpitalu?

 7. monique
  November 12, 2015 o 7:45 pm  - Reply

  W psychiatrycznym o wszystkim chyba wiedział Dante.PILar mama Pedra zna najwieksza tajemnice ze Dante zabij ojca Federicy. Wiec i Federika go otruje a sama trafi do wiezienia bo Dante zostawi nagranie ja obciążające!!

 8. JOLA
  November 12, 2015 o 8:04 pm  - Reply

  Uwielbiam ten film 😉

 9. monique
  November 12, 2015 o 9:42 pm  - Reply

  Bardzo wciągający obejrzałam prawie wszystkie odcinki ….

 10. ania
  November 12, 2015 o 9:52 pm  - Reply

  a gdzie obejrzalas prawie wszystkie odc?a mam pyt,jak Pedro dowie sie źe fiorella miala wyjsc za vitorio to dlugo sie bedzie na nia gniewał?

 11. monique
  November 13, 2015 o 6:33 pm  - Reply

  Prawie wszystkie odcinki sa na YouTube tylko po hiszpańsku!!
  zabierze Fiorelle do restauracji ViCtoria i tam wyjdzie prawda!!pokłócą się i Pedro upije a Sonia zaciągnie do łóżka ??