Odcinek 20 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 20

Odcinek 20

Doña Eloisa złości się na Roxanę i Benita po tym jak Federica pokazuje jej nagranie z komisariatu. Osvaldo i Sonia idą na fiestyn z zamiarem przyłapania Fiorelli i Pedra na romansowaniu, by później móc ich wydać donii Eloisie. Pedro prawi komplementy Fiorelli i dziękuje jej za pocałunek. Ona proponuje, żeby o nim zapomnieli i wróci do swoich ról – ona do bycia służącą, a on jej panem.

Roxana wyładowuje swoją złość na Joaquinie. Osvaldo uważa, że razem z Sonią tracą czas na szukanie dowodów przeciwko Pedrowi. Pedro zwierza się Fidelowi ze swoich rozterek – nie rozumie, dlaczego Fiorella go odtrąciła, choć otworzył przed nią swoje serce. Fiorella opowiada siostrze o pocałunku z Pedrem. Gianna namawia siostrę, by wyzbyła się wstydu i przestała dbać o konwenanse.

Osvaldo słyszy jak Pedro z surowością przypomina Fiorelli, że nie wolno jej wchodzić do domu i dochodzi do wniosku, że Sonia błędnie przypisywała im romans. Benito zwierza się Giannie, że jest zakochany w jej siostrze. Doña Eloisa mówi Fiorelli, że Pedro najbardziej ze wszystkich członków rodziny przypomina jej o zmarłym mężu, z którym spędziła najpiękniejsze oraz najgorsze lata swojego życia. Życzy jej, by pewnego dnia spotkała kogoś takiego jak jej wnuk. Osvaldo poniża Sonię przed służbą. Pedro jest zły na Fiorellę, że go odtrąciła i przy pierwszej okazji mówi jej, że żałuje dnia, w którym ich drogi się skrzyżowały.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 12 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. jikokkk
  November 8, 2015 o 12:10 pm  - Reply

  Ten Pedro to gra takiego chama troche. Odtracila go to tak ja traktuje. Jakby jej bylo malo kazdy prawie ja stresuje i poniewiera bo jest sluzaca. Tylko dlatego masakra. Mam nadzieje ze sie wyniesie z tego rancza niedlugo i nie bedzie tego znosila.

 2. Kasia
  November 11, 2015 o 6:21 pm  - Reply

  a ja uwazam ze to fiorella gra nie czysto on sie w niej zakochal i ona tez a tu nagle ona zaluje pocałunku bo przypomniala sobie o tym glupim victorio ktory wogole nie isntnieje dla niej bo nigdy nie spotkala wiec nie wiem czemu cos takiego odwala ona i pedro ma racje ze zezlosci sie nia nia

 3. anna
  November 11, 2015 o 9:44 pm  - Reply

  kasia ma racje,ale takie sa telenowele zakrecone,pewnie niedlugo zjawi sie ten staruch i namiesza i Pedro obrazi sie na Fiorelle,tylko mam nadzieje ze na krotko,ze nie rozstana sie ze soba na pół filmu jak to bylo w dzikim sercu z maricruz i octavio,to dopiero bylo bez sensu

 4. monique
  November 12, 2015 o 7:56 pm  - Reply

  Pojawi się Victorio i Atana była narzeczona !w 108 odcinku dopiero bedzie potajemny ślub Pedra i Fiorelli !!

 5. anna
  November 12, 2015 o 8:52 pm  - Reply

  ale chyba wczesniej tez beda razem?

 6. monique
  November 12, 2015 o 9:47 pm  - Reply

  ONi będą razem kochac i rzucac i wracac ranic i spedzac romantyczne i namietę chodz będą sw innych związkach ….

 7. ania
  November 12, 2015 o 9:54 pm  - Reply

  nie mow ze fiorella bedzie z tym staruchem?

 8. monique
  November 13, 2015 o 6:39 pm  - Reply

  Będzie gdy wymusi na niej pocałunek ona wyobrazi sobie że całuje ja PEDRO!! Ucieknie mu przed ołtarz?!

 9. anna
  November 14, 2015 o 10:10 am  - Reply

  obrzydliwe taka ładna dziewczyna z takim staruchem,czemu ona go nie odrzuci

 10. anna
  November 14, 2015 o 10:11 am  - Reply

  a ten slub fiorelli i vitorrio to w ktorych odcinkach?

 11. monique
  November 14, 2015 o 2:55 pm  - Reply

  ona się zdecyduje na slub bo mu obiecała a gdy go będzie chciała zostawić okłamie ja że jest chory ma guza mózgu i jest umierający ślub będzie w 108 odcinku !!

 12. monique
  November 14, 2015 o 2:56 pm  - Reply

  Masakra mogli jej dobrac innego aktora !!