Odcinek 2 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 2

Odcinek 2

Fiorella chwali się siostrze, że poznała idealnego kandydata na męża, ale obawia się, że już nigdy go nie zobaczy. Vittorio wysyła Fiorelli pierścionek zaręczynowi i proponuje jej małżeństwo. Gianna odradza siostrze ślub z nieznajomym mężczyzną. Pedro chce odwołać wyjazd z narzeczoną do Wenecji z powodu zobowiązań wobec rodziny. Tania namawia go, żeby przedstawił ją swojej babci, ale on odmawia.

Lekarz przypomina Fiorelli, że Gianna jest ciężko chora i koniecznie musi zażywać lekarstwa. Dziewczyna żali się, że po śmierci jej ojca klepią biedę, a ona nie może znaleźć pracy. Vittorio denerwuje się, bo Fiorella nie odpowiedziała na jego propozycję małżeństwa. Fiorella jest skłonna wyjść za przyjaciela ojca i polecieć do Meksyku, chociaż Gianna jest innego zdania. Doña Eloisa wytyka Sergiowi, że nie dba o syna, ani o interesy, tylko pogrąża się w uzależnieniu od alkoholu i kobiet.

Tania chce zrobić narzeczonemu niespodziankę i umawia się z nim w hotelowym barze. Pedro przypadkowo spotyka tam swojego przyjaciela, ważnego inwestora, który w dodatku zna jego babcię. Gdy ten zawiesza oko na Tanii, Pedro wypiera się narzeczonej. Fiorella podejmuje decyzję o poślubieniu Vittorio.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 19 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  October 20, 2015 o 7:24 am  - Reply

  kto śpiewa piosenkę tytułową?

  • Edi
   October 20, 2015 o 4:07 pm  - Reply

   Playa Limbo, a wcześniej Angelica Maria