Odcinek 170

W 170. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael i Osvaldo mają wypadek. Pedro zamyka się w gabinecie. Emisja 16 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 170

Eloísa dowiaduje się od doktora Elizalde, że Gianna umrze, jeśli nie przejdzie operacji przeszczepu serca. Gael przysłuchuje się ich rozmowie z ukrycia. Sonia czuje się stremowana przed występem. Eloísa pragnie ją wesprzeć. Fidel namawia Roxanę, żeby nie bała się zostać matką i przypomina jej o poświęceniu Joaquiny. Benito mówi rodzicom, że Roxana nie chce mieć z nim dziecka.

Gael i Gianna biorą ślub, podczas gdy doktor Elizalde przygotowuje się do operacji, która ma sztucznie podtrzymać Giannę przy życiu. Roxana zmienia zdanie i oznajmia Benitowi, że urodzi dziecko oraz założy z nim rodzinę. Adela i Reynaldo cieszą się na myśl, że zostaną dziadkami. Sonia wychodzi na scenę niezadowolona z powodu nieobecności Osvalda. Tymczasem on i Gael ponownie się kłócą, tym razem podczas jazdy samochodem. Dochodzi do wypadku drogowego i oboje zostają uwięzieni wewnątrz wozu.

Pedro upija się w gabinecie i ma halucynacje. Widzi dziadka, który przekonuje go do porzucenia myśli samobójczych. Fiorella, Pilar i Sergio słyszą dobiegający z gabinetu wystrzał z broni i krzyczą do Pedra zza drzwi, żeby im otworzył. Życie Gianny jest zagrożone. Próby reanimacji nie przynoszą skutku…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. margaret
    June 9, 2016 o 8:04 pm  - Reply

    Kiedy bedzie emitowany ostatni odcinek?

  2. xxx
    June 9, 2016 o 10:57 pm  - Reply

    w poniedziałek 2o czerwca