Odcinek 17 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 17

Odcinek 17

Pedro zgadza się, by Benito zatrzymał posadę szofera, pod warunkiem, że nie wspomni nikomu o Tanii. Fiorella chce się pozbyć Benita, a ponieważ ten nie chce odejść po dobroci, ostrzega go, by trzymał się od niej na dystans. Julieta żali się Sergiowi, że Aníbal ma kochankę. Vittorio ulega wypadkowi, gdy próbuje dostać się na hacjendę Dos Ríos, i zarzuca poszukiwania Fiorelli – mówi Reynaldowi, że od kiedy Włoszka pojawiła się w jego życiu spotykają go same nieszczęścia.

Roxana i Gael sprzeczają się z powodu Włoszek, a właściwie z powodu nieudanych prób dokuczenia nowo przyjezdnym dziewczynom. Gael dochodzi do wniosku, że ktoś usiłuje pozbyć się Fiorelli i Ganny, i zrzucić winę na nich. Aníbal przekonuje Julietę, że wiadomość, którą znalazła w jego telefonie, została wysłana przez jego koleżankę z pracy, a nie kochankę. Sergio nie rozumie, dlaczego Julieta przymyka oko na wyskoki męża. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozmówić się z Aníbalem.

Roxana dokucza Giannie. Pedro wstawia się za dziewczyną i wręcz jej prezent, czym zyskuje sobie wdzięczność Fiorelli. Roxana namawia Gaela, żeby pomógł jej pozbyć się Włoszek, zanim te zdążą się na nich odegrać. Pedro wypytuje ojca o to, dlaczego wziął ślub z kobietą, której nie akceptował jego dziadek. Sergio odpowiada mu, że bardzo kochał jego matkę i był z nią szczęśliwy. Pedro składa różę na grobie Tanii i prosi zmarłą o wybaczenie.

Emisja 9 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ewcia
    November 3, 2015 o 3:41 pm  - Reply

    JuZ się nie moge doczekać 😊 bd fajnie