Odcinek 168 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 168

W 168. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella dowiaduje się, że jej biologicznym ojcem jest Santino. Emisja 14 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 168

Eloísa odwiedza Federicę w areszcie. Ich rozmowa nie trwa długo, albowiem uwięziona kobieta wykrzykuje tej drugiej w twarz, jak bardzo jej nienawidzi i obliguje do odejścia. Federica zostaje skazana na pozbawienie wolności bez możliwości wyjścia za kaucją. Szybko staje się obiektem ataków i upokorzeń ze strony innych więźniarek.

Roxana sprzecza się z Benitem z powodu nagrania ze szpitala, które trafiło do sieci, a przez które jest przezywana „Lady Ángeles”. Santino, Julieta, Pedro i Fiorella cieszą się z rezultatu badań DNA, które wykazało, że Sergio nie jest ojcem Fiorelli. Agustín odwiedza Giannę, by wesprzeć ją i Gaela. Sonia cieszy się, gdy otrzymuje propozycję wystąpienia przed publiczności. Osvaldo składa żonie gratulacje.

Pilar jest zawiedziona na mężu, gdy dowiaduje się, że ją zdradził, by podstępnie oszukać i wykorzystać Julietę. Fiorella namawia Sergia, żeby nie szukał rozwiązania swoich problemów w alkoholu i na nowo zdobył zaufanie Pedra. Eloísa wyznaje Sergiowi, że udusiła Máxima na jego prośbę. Sergio wybacza jej, ale prosi, by zachowała prawdę w tajemnicy. Gianna zostaje zabrana do szpitala. Roxana i Benito pocieszają zrozpaczoną Simonę. Pedro tymczasem nie opuszcza Fiorelli na krok.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze