Odcinek 167 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 167

W 167. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro obiecuje Fiorelli, że jej nie zostawi. Emisja 13 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 167

Federica wpada w histerię, gdy policja zjawia się z nakazem jej zatrzymania. Garibay jedzie z nią do aresztu. Gael oznajmia rodzinie, że nie jest synem Osvalda. Opowiada o tym, że jego matka była związana Agustínem, lecz Máximo zagroził mu i zmusił do wyjazdu. Osvaldo jest zły na Gaela, że wyjawił prawdę, która uwłacza pamięci jego rodziców.

Garibay uprzedza Federicę, że spędzi wiele lat w więzieniu, albowiem istnieje nagranie wideo na którym próbuje otruć Dominga. Fidel wyjaśnia rodzinie Ángeles, że kamery zarejestrowały, jak Federica usiłuje zabić Dominga. Hugo odczytuje testament Eloísy. Kobieta sprawiedliwie rozdziela majątek pośród członków rodziny, do których zaliczają się także Roxana i Gael. Vittorio informuje Dianę, że wynajął już dla niej adwokata i ma nadzieję, że ten zadba o zwrócenie jej wolności.

Julieta i Santino namiętnie się całują. Pilar coraz szybciej wraca do zdrowia. Tymczasem zdrowie Gianny ulega pogorszeniu. Dziewczyna zaczyna wspominać swoje życie z obawy przed najgorszym. Pedro pociesza zdesperowaną Fiorellę. Podkreśla, że bardzo ją kocha i nie odsunie się od niej, nawet jeśli okaże się, że są przyrodnim rodzeństwem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anka
    June 8, 2016 o 9:13 pm  - Reply

    za co ta diana siedzi?bo nie patrzylam kilka odc.