Odcinek 165

W 165. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella dowiaduje się, że może być córką nie Santina, lecz Sergia. Emisja 9 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 165

Pedro prosi Fiorellę, żeby zrobiła test ciążowy oraz poddała się badaniu DNA na potwierdzenie pokrewieństwa z Santinem i Julietą. Policja zjawia się z nakazem zatrzymania Pilar. Doktor Elizalde i Alina nie dopuszczają do zabrania kobiety, obligując służby do przesłuchania jej na ranczo. Pilar wyznaje na osobności Alinie, że Federica przyznała się jej do zabicia Dantego.

Gianna dowiaduje się, że Fiorella jest córką Santina i Juliety i namawia siostrę, żeby zaakceptowała swoich biologicznych rodziców. Ona idzie za jej radą i zobowiązuje się przed rodzicami, że spróbuje im przebaczyć. Federica także zostaje przesłuchana przez policję. Tej jednak nie udaje się znaleźć obciążających ją dowodów. Eloísa pociesza Roxanę.

Simona namawia Dominga, żeby zeznał przed policją, że Federica przyznała się Pilar, że zabiła Dantego. Gael oznajmia Agustínowi, że postanowił zachować swoje dotychczasowe nazwisko. Sergio zwraca się z pretensjami do Santina o to, że nazywa Fiorellę swoją córką, choć może okazać się inaczej. Fiorella przypadkiem słyszy ich rozmowę i postanawia się do niej włączyć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze