Odcinek 164 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 164

W 164. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella informuje Pedra, że prawdopodobnie zostaną rodzicami. Emisja 8 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 164

Pilar nie przyznaje się do znalezionego pośród jej rzeczy flakonu zawierającego truciznę, której użyto do zabicia Dantego. Agustín wspomina Katyi, że postanowił odsunąć się od Gaela, gdyż Osvaldo uświadomił go, że nie będzie mógł zapewnić synowi życia w luksusach, do jakich przywykł, a na dodatek pozbawi go należnego spadku. Katya radzi mu, żeby porozmawiał o tym z Gaelem i dowiedział się, czego ten naprawdę potrzebuje. Gianna wyznaje Roxanie, że bardzo boi się operacji przeszczepu serca i chciałby przed śmiercią żyć pełnią życia.

Katya wspomina Gaelowi o rozmowie Osvalda z Agustínem. Gael zwraca się z pretensjami do brata i zakazuje mu kontaktów z Agustínem. Osvaldo tłumaczy się, że miał na względzie jego dobro i przypomina mu, że będzie potrzebował pieniędzy na kosztowne leczenie Gianny. Álvaro proponuje Vittorowi, że zostanie jego wspólnikiem i pomoże mu uratować restauracje oraz Dianę.

Pedro dowiaduje się, że Pilar jest podejrzewana o zabicie Dantego i policja w każdej chwili może ją zatrzymać. Fiorella postanawia rozmówić się z Pedrem. Jest zmęczona jego unikam i żąda wyjaśnień. Kiedy on wspomina jej o konieczności wykonania badań DNA, Włoszka zdradza mu, że mają ważniejszy temat do omówienia, albowiem spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze