Odcinek 162

W 162. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna dowiaduje się od dr. Elizalde, że znalazł się dawca serca. Emisja 6 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 162

Fidel wpuszcza policję na ranczo, żeby poszukała dowodów w sprawie śmierci Dantego. Federica pozbywa się odcisków palców z flakonu z trucizną, którą podała zmarłemu i podrzuca ją do rzeczy Pilar. Benito przysięga Roxanie, że nigdy nie zdradzi jej z Katyą. Roxana nie może skorzystać z należnych jej pieniędzy, gdyż Joaquina nie zostawiła po sobie testamentu. Adela i Reynaldo pożyczają Vittoriowi swoje oszczędności, żeby wykupił za nie wolność Diany. Radzą mu również odczekać jakiś czas, zanim zwróci się do Fiorelli z prośbą o przebaczenie.

Pedro prosi Osvalda, żeby nie zostawiał Gaela, bo w końcu zostali wychowani przez wspólnego ojca i są braćmi. Sergio zostaje odtrącony przez syna, który ma do niego żal o to, że musi zachowywać dystans do własnej żony. Doktor Elizalde informuje Giannę, że znalazł się potencjalny dawca serca i nakazuje jej przyjść na badania. Álvaro ze smutkiem przyjmuje wiadomość o śmierci Maria i pragnie poznać Giannę. Fiorella nie akceptuje swoich biologicznych rodziców.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze