Odcinek 160

W 160. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Roxana traci matkę. Pedro poznaje sekret ojca. Emisja 2 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 160

Pedro wstawia się za Julietą i Santinem przed Fiorellą. Przypomina żonie, ile starań włożyli jej rodzice w to, żeby ją odnaleźć. Fidel potwierdza Pedrowi, że Aitana próbowała zabić jego i Fiorellę. Sergio zwierza się synowi, że przed laty podał się za Santina, żeby przespać się z Julietą i Fiorella może być jego córką. Pedro wytyka ojcu jego karygodne zachowanie oraz podkreśla, że sprawia mu ogromną przykrość, albowiem Fiorella jest kobietą jego życia.

Joquina i Fidel przyjeżdżają po Roxanę. Dochodzi do nieszczęśliwego wypadku samochodowego w którym ginie Joaquina. Roxana rozpacza po śmierci matki. Eloísa oferuje dziewczynie swoje wsparcie. Santino i Julieta rozważają nad tym, w jaki sposób mogliby zrobić badanie DNA na potwierdzenie ojcostwa Fiorelli, by nie wzbudzać jej podejrzeń. Osvaldo wspomina Sonii o tym, że Gael może nie być jego bratem. Fiorella zauważa, że po rozmowie z ojcem Pedro zachowuje wobec niej dystans i nie rozumie dlaczego. Wypadek Joaquiny motywuje ją do zaakceptowania Juliety i Santina jako swoich rodziców.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    May 26, 2016 o 2:12 pm  - Reply

    powino być na pisane roxsana traci matkę

  2. ola
    May 26, 2016 o 3:32 pm  - Reply

    a coś na temat nowej telenoweli coś wiadomo jestem ciekawa wiem że nie powinam tu pisać dzieki z góry