Odcinek 159

W 159. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella ma żal do Santina i Juliety o to, że ją porzucili. Emisja 1 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 159

Fiorella ma pretensje do Vittoria o to, że nie wręczył jej wcześniej listu i ośmielił się go otworzyć bez jej zgody. Prosi go również o dochodzenie tajemnicy co do treści listu. On przypomina jej, że Julieta i Santino długo walczyli o odnalezienie córki. Fiorella szuka potwierdzenia na to, że treść listu jest prawdziwa. W tym celu kontaktuje się z Nicoletą. Sergio wspomina Juliecie o prawdopodobieństwie, iż jest ojcem jej zaginionej córki. Julieta wyznaje mu, że już ją odnalazła i jest nią Fiorella. Jednakże, jeśli Fiorella faktycznie jest jego córką, to nie będzie mogła być z Pedrem, gdyż jest jej przyrodnim bratem.

Santino próbuje pobić Sergia. Julieta przywołuje go do porządku oraz prosi obojga, by zachowywali się dojrzale, a przede wszystkim, nie mówili o niczym Fiorelli. Federica ostrzega Pilar, że ją zabije, jeśli odważy się zdradzić którykolwiek ze skrywanych sekretów. Gael wyznaje Osvaldowi, że nie są braćmi, bo jego prawdziwym ojcem jest Agustín. Ten namawia go, żeby dobrze przemyślał swoją decyzję o zmianie nazwiska, bo Agustín może okazać się oszustem.

Benito prosi Katyę, żeby pomogła mu uspokoić Roxanę, która podejrzewa ich romans. Roxana upija się w barze i dzwoni po matkę, żeby odwiozła ją do domu. Benito tymczasem próbuje skontaktować się z nią telefonicznie, ale ona nie odbiera. Fiorella zwraca się z pretensjami do Juliety i Santina o to, że ją porzucili i chcą, żeby po dwudziestu latach przyjęła ich z otwartymi rękami.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze