Odcinek 158 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 158

W 158. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Julieta i Santino są przekonani, że Fiorella jest ich córką. Emisja 31 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 158

Osvaldo zapewnia kuzyna, że nie próbował go zabić. Sonia przeprasza Pedra za to, że próbowała oszukać go z ciążą oraz zapewnia, że Osvaldo naprawdę się zmienił. Gael przynosi Giannie serenadę. Dziewczyna jest uradowana, jednak nadmiar emocji doprowadza ją do utraty przytomności. Fiorella obawia się o życie siostry. Policji nie udaje się odnaleźć Aitany. Vittorio spełnia swoją powinność i wręcza Fiorelli list. Włoszka jest zdumiona wiadomością o tym, że została adoptowana.

Julieta i Santino raz jeszcze rozmawiają z Fiorellą na temat jej pochodzenia. Pośród zdjęć Fiorelli i Gianny z dzieciństwa znajdują to samo, które miało ich naprowadzić na ich córkę. Pedro prosi Osvalda, żeby nie zawiódł jego zaufania, bo w obecnej sytuacji, sam nie wie, kto jest jego wrogiem, a kto przyjacielem. Sonia rozpoczyna lekcje śpiewu. Eloísa prosi Fidela, żeby nie spuszczał z oka Federiki, albowiem spodziewa się, że planuje coś diabolicznego. Przypomina mu, żeby postępował dyskretnie i był jej wierny.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze