Odcinek 153

W 153. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica dosypuje truciznę do wina i podaje je Dantemu. Emisja 24 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 153

Sergio cieszy się z postępów w poszukiwaniach córki Juliety. Julieta uprzedza go, że ich związek się skończył i próbuje mu wybaczyć to, co jej zrobił. Eloísa prosi Alinę, żeby nie wspominała nikomu o tym, że Pilar obwinia Dantego o zabicie Gabriela. Sama tymczasem ostrzega swojego wiernego sługę przed zemstą Federiki. Gianna zachowuje się nienagannie w restauracji, odbierając Katyi szanse na poniżenie jej.

Federica spędza romantyczny wieczór z Dante, podczas którego upaja go winem z domieszką trucizny oraz dziękuje za opiekę przez ostatnie lata. Gael wyznaje ojcu, że Gianna umrze, jeśli nie przejdzie operacji przeszczepu serca. Pedro i Osvaldo są zdesperowani sytuacją w firmie po tym jak Japończycy wycofali swoje wpływy. Vittorio odwiedza Dianę w zakładzie karnym razem z Betitem i prosi ją o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Julieta i Santino podejrzewają, że Fiorella jest ich córką. Są gotowi porozmawiać o tym z Włoszką. Nicoletta wysyła Fiorellę wiadomośc e-mail z potwierdzeniem że pochodzi z rodziny Bianchi. Fiorella i Gianna cieszą się, że są siostrami. Federica zdradza Dantemu, że odkryła jego sekret.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze