Odcinek 152 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 152

W 152. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo i Pedro omawiają plan ratowania rodzinnej firmy. Emisja 23 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 152

Federica nie może uwierzyć w to, że Dante zabił jej ojca. Próbuje zachować zimną krew, kiedy Dante niespodziewanie wchodzi do pokoju i przerywa jej rozmowę z Pilar. Roxana pomaga Gianne zabłyszczeć na kolacji z Katy i dodaje jej animuszu. Gael wspomina Agustínowi, że zgłosił się jako dawca narządów. Gianna zaskakuje chłopaka, jego ojca i Katyę swoim wyglądem. Sonia wyznaje Osvaldowi, że tak naprawdę nigdy nie przespała się z Pedrem. Ten całuje ją ze szczęścia i wiąże wielkie nadzieje z narodzinami potomka.

Alina wspomina Eloísie, że Pilar niejednokrotnie zdradziła jej, że Dante zabił Gabriela. Julieta wyjaśnia Sergiowi, że nie jest z Santinem oraz że poznała nazwisko mężczyzny, który zaadoptował jej córkę. Federica zaprasza Dantego na romantyczną kolację. Przypomina mu o początkach ich romansu oraz o obietnicy, jaką złożył jej po śmierci Gabriela. Osvaldo, Pedro i Eloísa jednoczą siły, by omówić strategię wyprowadzenia firmy z trudnej sytuacji.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze