Odcinek 151

W 151. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica zmusza Pilar do wskazania zabójcy Gabriela. Emisja 20 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 151

Santino korzysta z łazienki Juliety, żeby się wykąpać. Sergio wraca do pokoju Juliety z zamiarem proszenia ją o wybaczenie i przeżywa roczarowanie, gdy zastaje w nim Santina. Federica proponuje Aitanie, żeby zjednoczyły siły przeciwko Ángelesom. Akcjonariusze Acorp oczekują, że Pedro zrezygnuje ze stanowiska prezesa. Eloísa nie zgadza się na to i wyjaśnia, że jej rodzina nie znała prawdy o zatargach Máxima z Gabrielem. Osvaldo sprawia wielką radość Sonii, gdy zatrudnia dla niej nauczycielkę muzyki, żeby mogła szlifować swój głos.

Roxana zwołuje pracowników rancza, żeby prosić o pomoc dla Gianny, gdyż jej kupić kreację, którą zaskoczy Gaela i jego rodzinę podczas kolacji. Adela i Reynaldo zgadzają się zająć Betitem, podczas gdy Vittorio szuka sposobu, by pomóc Dianie. Doktor Elizalde uświadamia Giannę, że tylko przeszczep serca może uratować jej życie. Gael podpisuje odpowiednie dokumenty, żeby zostać dawcą narządu w razie wypadku. Pedro oferuje Giannie i Fiorelli swoją pomoc. Santino i Julieta szukają we Włoszech śladów, które doprowadzą ich do córki. Federica wypytuje Pilar o imię zabójcy jej ojca. Jest zdumiona, gdy ta wypowiada imię Dantego…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze