Odcinek 15

Odcinek 15

Pedro skarży się babci, że po tym jak przydzieliła Gaelowi, Roxanie i Sonii stanowiska w firmie, ci zażądali osobnych gabinetów i zdążyli już pokłócić się z całym personelem. Doña Eloisa wybucha śmiechem i przypomina mu, że jako nowy prezes korporacji będzie musiał zająć się problemami, jakich przysporzy mu ta trójka. Gianna wybiera się na spacer konno i nie zdając sobie sprawy, oddala się od rancza. Do tego czuje się źle z powodu braku lekarstwa. Sonia żali się Pedrowi, że Osvaldo wciąż ją poniża. On podpowiada jej, że musi zacząć cenić sama siebie, jeśli chce, żeby inni ją docenili. Dziewczyna z wdzięczności skrada mu pocałunek.

Federica postanawia dokuczyć Fiorelli, dokładając jej obowiązków. Aníbal próbuje osaczyć dziewczynę, ale ona nie daje się wciągnąć w jego gierki. Julieta wypomina Eloisie, że postępuje zbyt surowo wobec swoich wnuków i żony Osvalda. Kobieta wyjaśnia, że chce im dać nauczkę i nazywa ich nierobami, którzy nigdy nie w życiu nie pobrudzili sobie rąk, ale co dwa tygodnie przychodzą do firmy po czek na swoje wydatki. Brak informacji o Giannie niepokoi Fiorellę. Włoszka błaga Pedra o pomoc w odnalezieniu siostry.

Doña Eloisa jest zaniepokojona nieobecnością Pedra podczas kolacji. Osvaldo wyjaśnia jej, że poszedł ratować jedną ze służących. Joaquína donosi kobiecie, że ktoś zabrudził całą pralnie, której czyszczenie zajęło Fiorelli cały dzień. Benito mówi rodzicom, że szuka pracy jako szofer na ranczo Dos Ríos i jeśli ją dostanie, będzie mógł zbliżyć się do Fiorelli, by poprosić ją o przebaczenie. Pedro znajduje Giannę. Dziewczyna jest nieprzytomna. Doña Eloisa jest poruszona przerażeniem, jakie widzi na twarzy Fiorelli. Do tego Dante wmawia roztrzęsionej Włoszsc, że Gianna mogła wpaść do rzeki i się utopić.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 5 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Fanta
  October 30, 2015 o 7:17 am  - Reply

  Czy ktos umrze w tej telenoweli albo ktoś kogos zabije jak to było w “Nieposkromnionej miłości” ?

  • adzia
   October 30, 2015 o 12:29 pm  - Reply

   Zginie parę osób ale to właściwie dopiero pod koniec telenoweli.

   • Fanta
    November 1, 2015 o 3:52 pm  - Reply

    Dzięki

 2. anna
  October 30, 2015 o 11:09 am  - Reply

  kim jest ta julieta???nie patrzyłam na odc. kiedy sie pojawiła

  • adzia
   October 30, 2015 o 12:29 pm  - Reply

   Jest przyjaciółką Eloisy. Potem okaże się kimś więcej dla Fiorelli – ale nie chcę przedwcześnie zdradzać bo nie każdy to lubi 🙂

   • Fanta
    November 1, 2015 o 3:55 pm  - Reply

    Też podejrzewam kim jest dla Fiorelli bo to podejrzane że ona nienawidzi wszystkiego co włoskie i tak mi się wydawało że tu będzie coś w związku z Fiorelli i jej ojcem, bo on na początku w pierwszym odcinku zasigetował coś Fiorelli że kiedyś wszystkiego się dowie, i tak myśle czyim naprawdę był jej ojcem czy może dziadkiem albo kimś innym i to ukrywał

 3. anna
  October 30, 2015 o 11:11 am  - Reply

  czy roxana tez jest wnuczka eloisy???chyba łaczy ja cos z ta jedna słuzaca ktora jej tak broni…

  • adzia
   October 30, 2015 o 4:05 pm  - Reply

   UWAGA SPOILER !!!

   Roxana jest w rzeczywistości nieślubną córką zmarłego męża Eloisy. Jej matką jest Joaquina, która pracuje jako służąca na ranczu.
   Sprawa wyjdzie na jaw w późniejszych odcinkach.

 4. anna
  October 30, 2015 o 12:35 pm  - Reply

  a co z ta roxana??

 5. anna
  October 31, 2015 o 9:09 am  - Reply

  a gael jest wnuczkiem tego zmarłego maxima????czyli roxana to jego ciotka???a ona mu sie podoba

 6. ewka
  November 1, 2015 o 7:55 pm  - Reply

  Julieta w pozniejszych odc bd bardzo niedovra dla fiorelli

  A roxsana w dalszych odc bd dobra i fajna ale to dopiero po 40 odc

 7. anna
  November 2, 2015 o 11:46 am  - Reply

  a ki m jest ta Federica? córka eloisy i maxima?