Odcinek 149

W 149. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica chce pomścić Gabriela. Fiorella zgadza się kryć Osvalda. Emisja 18 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 149

Vittorio obiecuje Dianie pomóc jej w odzyskaniu wolności. Następnie zwraca się do Adeli i Reynalda z prośbą o opiekę nad Betitem do czasu rozwiązania sprawy z Dianą. Federica usiłuje zmusić Pilar do wyjawienia imienia zabójcy Gabriela, ale ta jedynie szlocha z przerażenia. Alina interweniuje w imieniu chorej kobiety. Gianna robi się niespokojna, gdy widzi Katyę w pobliżu Gaela. Roxana pociesza Gaela, gdy ten płacze z obawy o utratę Gianny. Álvaro pomaga Santinowi w dotarciu do jego córki we Włoszech.

Pedro chce zawiadomić policję o zaginięciu Fiorelli. Federica uświadamia Dantego, że Gabriel został zabity oraz przysięga, że pozna imię zabójcy i zemści się na nim. Sonia informuje Osvalda, że spodziewa się dziecka i proponuje mu, żeby zaczęli wszystko od nowa. Federica szantażuje Osvalda – jeśli nie zabije Fiorelli, powie wszystkim, że ją porwał. Fiorella błaga Osvalda o litość. On rozwiązuje ją, lecz w zamian prosi, żeby go kryła.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze