Odcinek 148 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 148

W 148. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro próbuje odnaleźć Fiorellę. Włoszka błaga Osvalda o litość. Emisja 17 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 148

Akcjonariusze firmy Acorp są zbulwersowani oświadczeniem Federiki i żądają dokładnego zbadania tematu oraz głosowania w sprawie wyboru nowego prezesa. Santino prosi Julietę o kolejną szansę. Wyznaje jej, że nadal bardzo ją kocha i pragnie się nią opiekować. Gianna i Gael idą razem do teatru. Federica namawia Osvalda do zabicia Federiki. Wmawia mu, że jeśli Fiorella wyda na świat potomka, on zostanie bez grosza przy duszy i pożegna się z fotelem prezesa Acorp.

Joaquina opowiada Roxanie o swoim romansie z Máximem. Gianna wpada w panikę z powodu zniknięcia Fiorelli. Dante udaremnia ucieczkę Fiorelli, podając jej środek nasenny. Widok rodziny Ángeles zatroskanej losem Włoszki raduje Federicę. Vittorio postanawia dać szansę sobie i Dianie, lecz wtedy zjawia się policja i zatrzymuje kobietę pod zarzutem dokonania zabójstwa. Fiorella błaga Osvalda o pozwolenie na skontaktowanie się z chorą siostrą. On jej nie słucha i rozmyśla tylko o tym, co obiecała mu Federica – jeśli zabije Fiorellę, stanie na czele Acorp. Sergio nie otrzymuje przebaczenia od Juliety.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anka
    May 12, 2016 o 9:10 pm  - Reply

    nudne juz sie to robi,moja nadzieja jest lepsza,gdyby nie Pedro to juz bym nie ogladala

  2. mmz
    May 17, 2016 o 5:53 pm  - Reply

    Tu jest lekkie przeciąganie na siłę by wydłużyć serial,co mnie trochę wkurza,ale lubię bohaterów,a nadzieja jest ogólnie nudna,kilka odcinków oglądałam i wogóle nie wciąga,tam nie ma ani bohaterów fajnych,którzy by przyciągali,ani wątków,które by zaciekawiły,to jest strasznie nudne i ciągnie się nieziemsko.To jest mocne sztuczne przeciąganie