Odcinek 147 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 147

W 147. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo przymierza się do zabicia Fiorelli. Emisja 16 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 147

Fiorella jest zaintrygowana telefonem od Vittoria. Agustín wytyka córce, że zachowuje się jak wtedy, gdy była chora i potrzebowała leczenia psychiatrycznego oraz zmusza ją do złożenia przeprosin Gaelowi i Giannie. Álvaro wyjaśnia Juliecie i Sergiowi, że prowadzi poszukiwania swoich bratanic, a jedna z nich jest córką, której szukają. Santino rzuca się z pięściami na Sergia za to, że przed laty zgwałcił Julietę. Lekarz zapewnia Pedra, że jest już zdrowy i nie musi się martwić ponowną utratą wzroku.

Doña Eloísa zatrudnia nauczycielkę języka hiszpańskiego dla Fiorelli. Sonia zauważa nieobecność Osvalda podczas występu. Katya prosi Giannę i Gaela o wybaczenie i tłumaczy swoje zachowanie chorobą. Podczas zebrania inwestorów w Acorp Federica oświadcza, że zostanie nowym prezesem firmy. Aitana wypomina Pedrowi, że porzucił ją przed ołtarzem, by ożenić się z Fiorellą. Federica wysyła wiadomość Fiorelli, żeby zwabić ją w zastawioną wspólnie z Osvaldem pułapkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    May 9, 2016 o 9:25 pm  - Reply

    czy będą odcinki na witrynie od 148 do 151 teraz czy jutro to z góry dziękuje

  2. ola
    May 10, 2016 o 2:55 pm  - Reply

    czy będą streszczenia dalsze od 148 do 151 odcinka dziękuje