Odcinek 146

W 146. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio chce wręczyć Fiorelli list napisany przez jej ojca. Emisja 13 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 146

Federica namawia Osvalda do zabicia Fiorelli. Następnie prosi Dantego, żeby zainstalował kamerę, która zarejestruje moment, w którym Osvaldo pozbawia życia Fiorellę. Alina zajmuje się leczeniem Pilar. Katya nie rezygnuje z zarzucenia sideł na Gaela. Gdy ten ją odtrąca, usiłuje wmówić Agustínowi, że Gael chciał ją zgwałcić. Osvaldo obiecuje Sonii, że obejrzy jej występ, choć tak naprawdę zależy mu jedynie na alibi, gdyż w jego trakcie planuje zabić Fiorellę.

Aitana wpada w złość na wieść o ślubie Pedra z Fiorellą. Sergio robi się zazdrosny, gdy odkrywa, że Santino zatrzymał się w tym samym hotelu co Julieta. Upija się i wyznaje jej, że przed laty podszył się za Santina, żeby ją wykorzystać. Julieta obraża się i oświadcza, że nie chce go więcej widzieć. Álvaro kontaktuje się z Julietą i Santinem, żeby porozmawiać o Mariu, swoim bracie. Vittorio prosi Fiorellę o spotkanie, albowiem chce jej wręczyć list napisany przez jej ojca przed śmiercią.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze