Odcinek 144

W 144. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa wznosi toast za małżeństwo Pedra z Fiorellą. Emisja 11 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 144

Policja dokonuje aresztowania Aníbala i jego wspólnika Ramira. Roxana i Gianna są zazdrosne o Katyę i proszą Benita i Gaela, by trzymali się od niej z daleka. Osvaldo myśli, że Gael i Katya są parą. Gianna uprzedza Gaela, że rozstaną się, jeśli nie wyjaśni nieporozumienia z Katyą. Pilar wzrusza się, gdy Fiorella zwraca jej zacerowaną maskotkę. Julieta chce opuścić ranczo, gdyż czuje się niezręcznie z powodu obecności Pilar. Dante obawia się, że Pilar zdradzi sekrety z przeszłości.

Joaquina i Fiorella uzgadniają, że Roxana i Gianna powinny spać w jednym pokoju. Simona myśli, że Roxana jest w ciąży. Joaquina próbuje zmusić Benita do ślubu z jej córką, ale Sonia wyjaśnia matce, że nie spodziewa się dziecka. Osvaldo tymczasem myśli, że to Fiorella jest w ciąży i wypomina Sonii, że nie może dać mu potomka. Sonia ukrywa przed nim prawdę. Podczas kolacji doña Eloísa zaskakuje wszystkich domowników propozycją toastu za Fiorellę i Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze