Odcinek 142 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 142

W 142. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica demaskuje oszustwa Máxima. Pilar zostaje na ranczu Ángelesów. Emisja 9 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 142

Rodzina Pedra nie może uwierzyć w to, że Pilar żyje. Federica prosi Dantego, żeby przyniósł jej pluszową zabawkę, którą trzymała Pilar. Pilar wyznaje Eloísie, że Máximo sfingował jej śmierć. Aníbal wdraża plan swojej zemsty od wysłania wiadomości Juliecie. Restauracje Vittoria zostają skonfiskowane. Nieoczekiwane pojawienie się Pilar krępuje Julietę, która czuje się zepchnięta na drugi plan. Aitana proponuje Osvaldowi, żeby widywali się po kryjomu, lecz on się nie zgadza.

Doktor Elizalde radzi Pedrowi, żeby opanował swoje emocje, bo może sobie zaszkodzić. Sugeruje również poddanie Pilar leczeniu psychiatrycznemu. Doña Eloísa jest oburzona tym, co jej zmarły mąż zrobił Pilar. Sonia modli się o to, by mogła donosić ciążę. Adela i Reynaldo namawiają Roxanę i Benita do korzystania z zabezpieczeń przed niechcianą ciążą. Federica znajduje dokumenty ukryte wewnątrz pluszowej zabawki, którą trzymała Pilar, i zjawia się na ranczu, by udowodnić rodzinie oszustwa Máxima.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    May 5, 2016 o 3:56 pm  - Reply

    czy będą jeszcze streszczenia dalsze to dziękuje z góry

  2. ola
    May 5, 2016 o 6:22 pm  - Reply

    czy dzisiaj będą odcinki dalsze 143 do 146 to bardzo dziękuje