Odcinek 141 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 141

W 141. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa nie aprobuje ślubu Fiorelli i Pedra. Pilar spotyka się z synem. Emisja 6 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 141

Doña Eloísa uprzedza Pedra, że nie zaakceptuje jego małżeństwa z Fiorellą i opuszcza przyjęcie. Vittorio zajmuje się pogrzebem Livii. Gianna i Gael jedzą obiad w towarzystwie Agustína i opowiadają mu o tym, jak się poznali oraz jak zaczął się ich związek. Doña Eloísa prosi Dantego o wzmożenie ochrony na ranczu, aby Federica nie mogła do niego wejść. Federica zabiera Pilar na cmentarz, gdzie wzniesiono jej nagrobek. Następnie razem wybierają się na ranczo w poszukiwaniu dowodów, które pomogą Federice pomścić Gabriela i odzyskać należny spadek.

Sonia rozpacza z powodu ciąży. Julieta i Sergio nerwowo oczekują na wieści w sprawie fotografii. Ramiro radzi Aníbalowi, żeby zwrócił matce porwanego chłopca, by mogli zająć się zemstą na Ángelesach. Fiorella prosi Pedra o cierpliwość do babci. Jest przekonana, że doña Eloísa prędzej czy później zaaprobuje ich związek. Pilar ucieka od Federiki, wślizguje się do pokoju Pedra, a następnie całuje i przytula syna.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze