Odcinek 140

W 140. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro dzieli się z bliskimi wiadomością o ślubie z Fiorellą. Emisja 5 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 140

Celeste wypomina Aitanie, że poszła do łóżka z Osvaldem. Sonia śmieje się z długów rodziny De la Riva, a jej członków nazywa oszustami. Aitana wyprowadza się z domu oraz zapowiada rodzicom, że nigdy więcej im nie pomoże. Odrzuca także przyjaźń Aliny i wypomina jej, że nie ostrzegła ją przed Osvaldem.

Sonia postanawia wrócić do zawodu piosenkarki. Julieta dopinguje ją w tym zamiarze, w przeciwieństwie do Osvalda. Aníbal natrafia na zdjęcie Maria i zamierza je wykorzystać, żeby odegrać się z Juliecie. Sergio odbiera wiadomość od Aníbala i myśli, że ten będzie mógł udzielić mu informacji na temat Maria. Julieta raduje się na samą myśl, że dowie się czegoś nowego.

Diana opłakuje śmierć matki. W domu Adeli i Reynalda zbierają się bliscy Fiorelli, by świętować jej urodziny. Gdy pojawiają się doña Eloísa i Fildel, Pedro wykorzystuje okazję i dzieli się ze zgromadzonymi wiadomością o ślubie z Fiorellą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  May 4, 2016 o 8:57 pm  - Reply

  pomylono zdjęcia od 137 do 140 odcinka można z mienić

 2. ola
  May 5, 2016 o 11:28 am  - Reply

  a 140 odcinek zdjecie tez można zmienić

 3. irena
  May 5, 2016 o 9:34 pm  - Reply

  Ależ Babunia miała minę na wieść o tym,że Pedro się ożenił potajemnie.😊