Odcinek 139

W 139. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Dante szantażuje Pilar. Leczenie Gianny nie przynosi rezultatów. Emisja 4 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 139

Sergio proponuje Juliecie zamieszczenie fotografii Maria w serwisach społecznościowych w celu zdobycia informacji na jego temat. Aníbal zabiera pieniądze Vittoria i nie zwraca porwanego dziecka. Doktor Elizalde oznajmia Giannie, że podjęte leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów oraz wspomina o konieczności przeprowadzenia badań by stwierdzić, czy potrzebny będzie przeszczep serca. Gael oferuje Giannie swoje wsparcie.

Benito pomaga Roxanie w sporządzeniu CV oraz udziela jej wskazówek dotyczących rozmów kwalifikacyjnych. Doña Eloísa i Pedro żądają od Benigna i Aitany zwrotu wszystkich akcji oraz usunięcia się z ich życia. Dante szantażuje Pilar – grozi kobiecie, że zabije Pedra, jeśli ona wyjawi Federice, że ponosi winę za śmierć Gabriela.

Federica opiekuje się Pilar z nadzieją, że ta odzyska pełną świadomość i opowie jej całą prawdę. Pilar zadręcza się wspomnieniami z przeszłości i pragnie wrócić do Pedra. Sonia wykorzystuje nagranie na którym Aitana i Osvaldo uprawiają seks, żeby szantażować Benigna.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    May 4, 2016 o 7:42 pm  - Reply

    te zdjęcia co są na witrynie czy są z tych odcinków czy inne

  2. Sonia
    May 16, 2016 o 7:54 pm  - Reply

    Sonia jest teraz z 3 dzieckiem w ciąży. Czy je urodzi? Proszę o bardzo szybką odpowiedź. Z góry dziękuję!!!