Odcinek 138

W 138. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica traci zaufanie do Dantego. Julieta dostaje zdjęcie Maria. Emisja 3 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 138

Federica zabiera Pilar z rancza zanim ktokolwiek zdąży ją zauważyć. Simona wręcza doñii Eloísie kopertę z dowodami oszustwa Benigna i Aitany. Pedro jest niespokojony po tym, jak usłyszał głos swojej matki i buntuje się przeciwko Fiorelli. Osvaldo obawia się, że Benigno go zdradzi. Sonia uspokaja go oraz gwarantuje, że Benigno nie będzie mógł im zaszkodzić.

Pedro jest bliski wyznania babci, że poślubił Fiorellę, gdy pojawia się Osvaldo, by poruszyć temat wideokonferencji z Japończykami. Dante zapewnia Federicę, że nie wiedział o tym, że Pilar posiada dowody obciążające Máxima, lecz ona mu nie wierzy. Vittorio obiecuje Dianie, że zapłaci okup za jego syna oraz wybacza jej, że go zdradziła.

Gianna podupada na zdrowiu. Gael, Roxana, Benito i Agustín są zaniepokojeni losem dziewczyny. Pedro zobowiązuje się przed Fiorellą, że uświadomi babcię, że są małżeństwem, żeby nie musieli więcej się rozstawać. Ovaldo prosi Benigna, żeby przyszedł do Acorp i obiecuje mu, że uniknie więzienia. Julieta otrzymuje fotografię Maria, mężczyzny, który zaadoptował jej córkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze