Odcinek 137 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 137

W 137. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica zabiera Pilar ze szpitala. Kobieta wchodzi do pokoju Pedra. Emisja 2 maja o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 137

Pilar zaczyna krzyczeć na widok Federiki. Ta domyśla się, że kobieta została zamknięta w szpitalu z winy Máxima i zwraca się do dyrektorki placówki z prośbą o wypisanie chorej. Następnie wraca do Pilar, by pokazać jej zdjęcia hacjendy i członków rodziny Ángeles. Pilar powtarza jedynie, gdzie ukryte są dowody, ściskając przy tym mocno pluszową zabawkę Pedra.

Gael opiekuje się Gianną. Aníbal żąda wysokiej zapłaty od Diany za zwrócenie syna. Livia dostaje zawału i trafia do szpitala. Vittorio zobowiązuje się pomóc zdesperowanej Dianie w odzyskaniu dziecka. Dante przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego i dowiaduje się, że Federica zabrała z niego Pilar. Sonia i Fabio konfiskują dowody, które mogłyby powiązać którekolwiek z nich z oszustwami Benigna.

Osvaldo uprzedza Benigna, że muszą czym prędzej pozbyć się Pedra. Pilar wymyka się z rąk Federiki, gdy ta po kryjomu próbuje zdobyć dowody na to, że Máximo oszukał Gabriela. Kobieta zakrada się do pokoju Pedra i woła go. On rozpoznaje głos matki i zaczyna płakać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze