Odcinek 136 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 136

W 136. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa wraca do domu. Federica odkrywa, że Pilar żyje. Emisja 29 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 136

Pedro powoli odzyskuje wzrok. Udaje mu się zobaczyć zamazaną sylwetkę Fiorelli. Włoszka wzywa doktora Elizalde. Lekarz uspokaja zdenerwowanego pacjenta i zapewnia o skuteczności leczenia. Gael wyznaje Pedrowi, że nie należy do rodziny Ángelesów i zdążył poznać już swojego prawdziwego ojca. On obiecuje dochować dyskrecję i zapewnia go, że nadal będą dla siebie kuzynami.

Diana stawia na swoim i zdradza Vittoriowi, że to Aníbal zaplanował kradzież i zmusił ją do wyjawienia dostępu do jego kont bankowych. Vittorio wyprasza ją, gdyż potrzebuje czasu na przemyślenie sytuacji. Doña Eloísa kontaktuje się z telefonu życzliwej kobiety z Sergiem i wskazuje mu swoją lokalizację. Fabio umawia się z Sonią, żeby przekazać jej nowe informacje na temat oszustwa Benigna. Joaquina i Fidel obserwują, jak Roxana spędza przyjemnie czas w towarzystwie Benita, Gianny i Gaela.

Doña Eloísa wraca do domu i przysięga sobie, że odegra się na Federice za to, że porzuciła ją na ulicy. Pedro pokazuje Fiorelli zdjęcia swoje i Pilar i prosi ją, by mu je opisała. W ten sposób przypomina sobie o dzieciństwie. Dante uprzedza Federicę, że rodzina Ángelesów już dowiedziała się o tym, co zrobiła doñii Eloísie. Federica znajduje w szpitalu psychiatrycznym Pilar. Kobieta trzyma w dłoni pluszowego konia, którym kiedyś bawił się Pedro.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Karolina
  April 19, 2016 o 5:09 pm  - Reply

  A tego się nie spodziewałam że Pilar może żyć. Robi się ciekawie.

 2. amanda
  April 19, 2016 o 9:54 pm  - Reply

  znalazłam pierwszy odcinek W OBRONIE HONORU ale chyba nikt więcej go i reszty odcinków nie doda ;(

 3. Monia
  April 29, 2016 o 12:16 pm  - Reply

  ]Kim jest Pilar?

  • Edi
   April 29, 2016 o 3:55 pm  - Reply

   Matką Pedra