Odcinek 135 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 135

W 135. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica okrada doñę Eloísę z pieniędzy i porzuca ją na ulicy. Emisja 28 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 135

Doña Eloísa zakazuje Fiorelli zbliżać się do Pedra, a zwłaszcza go przytulać. Gael obiecuje Giannie, że pomoże jej w sprawie Fiorelli. Julieta wyznaje Fiorelli, że pragnie odnaleźć córkę, bo ją kocha i żałuje tego, co zrobiła. Włoszka dodaje jej animuszu. Federica zabiera doñę Eloísę do banku, skąd ta pobiera dużą sumę pieniędzy, a następnie usypia i porzuca na ulicy przebraną za żebraczkę.

Księgowy Vargas przyjmuje pieniądze od Federiki. W zamian wręcza jej obiecane dokumenty, które wskazuje, dokąd są wysyłane pieniądze Acorp. Kiedy doña Eloísa odzyskuje przytomność, czuje się zagubiona i żebrze o jałmużnę. Później próbuje dodzwonić się do Pedra i opisać mu, gdzie się znajduje. Diana planuje wyjawić Vittoriowi całą prawdę, lecz Aníbal ją powstrzymuje. Federica dociera do szpitala psychiatrycznego i usiłuje dowiedzieć się, czyje leczenie sponsoruje jej rodzinna firma. Roxana wstydzi się matki. Gael prosi dziewczynę, żeby się opamiętała. Rodzina niepokoi się zaginięciem doñii Eloísy. Gael spędza czas z ojcem na oglądaniu zdjęć i wideo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Fan
  April 16, 2016 o 4:11 pm  - Reply

  Witam serdecznie!
  Uprzejmie chciałbym poinformować,że są Państwo nie myślącymi ludzmi 😉 …
  Nie myślą Państwo nad niczym,a także pragnę dodać,że warto by było udostępinić ludziom odcinki…
  Pzdr.,
  Poirytowany fan,

  • Marian
   April 16, 2016 o 4:12 pm  - Reply

   Zgadzam się w stu procentach.