Odcinek 134

W 134. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica uderza Julietę. Doña Eloísa nakrywa Fiorellę i Pedra. Emisja 27 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 134

Gianna radzi Gaelowi, żeby dał Agustínowi szansę na złożenie wyjaśnień i proponuje, że będzie mu towarzyszyła podczas ich spotkania. Benigno prosi Aitanę, żeby pojechała na ranczo Ángelesów i zapoznała się z decyzją Eloísy odnośnie podziału majątku. Agustín wyjaśnia Gaelowi, że kiedy Máximo odkrył jego romans z Sarą, zmusił go groźbą do opuszczenia kraju, do którego powrócił po śmierci ukochanej, lecz wtedy także był szantażowany i nie mógł się do niego zbliżyć. Wyznaje, że mimo wszystko, nie przestał o nim myśleć, ani go kochać.

Aitana wślizguje się do pokoju Pedra i próbuje go pocałować. On orientuje się, że to nie Fiorella i wyrzuca ją za drzwi. Julieta nerwowo oczekuje na telefon od człowieka, który ma przekazać jej wieści na temat córki, gdy gaśnie światło. Rozlega się dźwięk dzwoniącego telefonu. Fiorella i Julieta wychodzą żeby go odebrać, a wtedy Federica omyłkowo uderza Julietę, zamiast Włoszkę. Domownicy spieszą na pomoc rannej kobiecie. Federicę ogarnia strach na myśl, że to sprawka Ramira.

Federica próbuje zmusić księgowego do podania nazwiska osoby, dla której trzymane są pieniądze w Acorp. Ten zgadza się udzielić jej informacji za odpowiednią opłatą. Osvaldo i Aitana wykorzystują odcięcie prądu, by uprawiać seks. Sonia nagrywa ich telefonem. Przyciśnięta do muru Diana wyznaje Vittoriowi, że ma dziecko z Aníbalem. Adela sugeruje Vittoriowi, żeby dobrze prześwietlił Dianę, bo na pewno maczała palce w kradzieży jego pieniędzy. Fiorella prosi Pedra, żeby nie dopuszczał do siebie Aitany. Wzrusza się i przytula na wieść o leczeniu zaordynowanym przez doktora Elizalde. Eloísa nakrywa ich razem obejmujących się.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Anka
    April 15, 2016 o 12:53 pm  - Reply

    Gdzie można obejrzeć To moje życie? ? Po polsku??

  2. Karolina
    April 15, 2016 o 5:09 pm  - Reply

    tutaj do 167 odcinka http://www.cda.pl/kuca , reszty jeszcze nie ma, jedynie mozna po turecku na youtube.