Odcinek 133 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 133

W 133. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloísa nie akceptuje Fiorelli w roli dziewczyny Pedra. Emisja 26 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 133

Federica, Osvaldo, Sonia, Sergio, a nawet Pedro proszą Eloísę, żeby rozważyła raz jeszcze, jak rozdzieli rodzinną fortunę, albowiem nie zgadzają się się z jej wolą. Fiorella przejmuje się sytuacją, w jakiej znalazła się z winy seniorki rodu. Dante sugeruje Federice, żeby nie ośmielała się zaszkodzić Fiorelli, bo tylko skomplikuje sprawę z podziałem majątku.

Roxana nie pozwala Gaelowi brać leków i obiecują sobie wzajemne wsparcie. Eloísa zdradza Pedrowi, że udawała chorobę, gdyż dowiedziała się, że ktoś próbuję ją otruć. Gianna cieszy się na wieść, że jej siostra zostanie milionerką. Joaquina przerabia ubrania Gianny tak, by pasowały na Roxanę i stara się ze wszystkich sił uprzyjemnić pobyt córki w domku dla służby. Benito jest zadowolony z faktu, że ma Roxanę blisko siebie.

Fiorella i Pedro o mały włos nie zostają nakryci przez Osvalda. Włoszce udaje się ukryć w odpowiednim momencie. Eloísa dziękuje Fiorelli za jej lojalność i dyskrecję. Przyznaje, że źle ją osądziła, ale uprzedza, że podtrzymuje swój sprzeciw wobec jej relacji z Pedrem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze