Odcinek 132

W 132. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zostaje spadkobierczynią połowy fortuny Ángelesów. Emisja 25 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 132

Przyzwyczajona do życia w luksusach Roxana doznaje szoku na widok pokoju, który przyjdzie jej dzielić z Joaquiną. Kobieta proponuje, że będzie usługiwać córce, ale Fidel stanowczo odradza jej dalszego rozpieszczania. Gianna przynosi Roxanie swoje ubrania, żeby miała co na siebie włożyć. Alina prosi Gaela, żeby zachowywał się rozsądnie w trakcie rozmowy z Agustínem oraz dodaje, że będzie przy nim przez cały czas. Agustín wyznaje chłopakowi, że jest jego biologicznym ojcem.

Aníbal namawia Dianę do pomocy w uprzykrzeniu życia Juliecie i Sergiowi. Ramiro zakrada się na ranczo i usiłuje porwać Federicę, ale szybka reakcja Dantego i ochrony mu w tym przeszkadzają. Fiorella zabiera Pedra na pole, żeby mógł się odprężyć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Włoszce udaje się pokrzyżować plany Federiki, która próbuje opublikować nagranie na którym Eloísa przyznaje, że Máximo jest ojcem Roxany.

Julieta obawia się, że jej córka zareaguje podobnie jak Roxana, gdy dowie się prawdy. Vittorio oświadcza Giannie, że nie wie, czy Fiorella została adoptowana, choć obiecuje, że odezwie się, jeśli coś sobie przypomni. W jego rękach jest jednak list Maria, w którym ten wyznaje, że Fiorella nie jest jego córką. Eloísa zwołuje rodzinę, żeby dokonać odczytu testamentu. Krewni kobiety są zdumieni na wieść, że ta zapisała połowę swojego majątku Fiorelli.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Marta
    April 21, 2016 o 12:45 pm  - Reply

    Ja nie mogę Eloisa podaruje połowę spadku dla Fiorelli.Cieszę się bardzo z tego.