Odcinek 131

W 131. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella przyrzeka Pedrowi, że nigdy go nie opuści. Emisja 22 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 131

Pedro prosi Roxanę, żeby wróciła na ranczo, gdyż należy do rodziny Ángelesów oraz żeby zaakceptowała matkę, która przez całe życie nad nią czuwała. Adela i Reynaldo żegnają się z kapryśną narzeczoną ich syna. Benito cieszy się, że nie będzie musiał dłużej ukrywać się z Roxaną. Fiorella przekonuje doñę Eloisę, żeby pozwoliła Roxanie zamieszkać w domku dla pracowników.

Federica, Sonia, Julieta, Sergio i Osvaldo doznają szoku na wieść, że Roxana jest córką Máxima i Joaquiny. Roxana zostaje poniżona przez Sonię i Federicę, które wytykają jej, że jest córką służącej. Sonia spotyka się z Fabiem, żeby powiedzieć mu, że Aitana, Benigno i Osvaldo ponoszą odpowiedzialność za wypadek, jakiemu uległ Pedra i wciąż spiskują przeciwko niemu oraz żeby poprosić go o dowody oszustwa, które będzie mogła oddać Pedrowi.

Domingo informuje Vittoria, że widział Dianę w parku z jakimś mężczyzną oraz że oboje najprawdopodobniej są rodzicami dziecka, które było z nimi. Fiorella sugeruje doñii Eloisie, żeby wybaczyła mężowi zdradę. Roxana nie jest zadowolona z faktu, że doña Eloisa pozbyła się jej ubrań, a do tego musi mieszkać razem z Joaquiną. Fiorella przyrzeka Pedrowi, że będzie z nim na zawsze, nawet jeśli nie odzyska wzroku. Gianna składa wizytę Vittoriowi, żeby dowiedzieć się, czy Fiorella jest jej siostrą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. fan
  April 12, 2016 o 2:41 pm  - Reply

  w którym odcinku Pedro odzyska wzorok ?

  • fan
   April 12, 2016 o 2:42 pm  - Reply

   wzrok* ?

 2. Ulita
  April 12, 2016 o 7:29 pm  - Reply

  Jakoś tak od 141 odcinka zacznie stopniowo odzyskiwać wzrok.