Odcinek 130

W 130. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella pociesza doñę Eloisę. Vittorio traci zaufanie do Diany. Emisja 21 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 130

Sergio dowiaduje się w sekrecie od Fiorelli i Pedra, że są małżeństwem. Aitana chce ściągnąć Pedrowi okulary podczas zebrania. Sergio udaremnia jej to i przekonuje zarząd, że jego syn powinien pozostać prezesem firmy. Osvaldo doznaje szoku na wieść, że Pedro oszukał wszystkich i ukrył swoją ślepotę oraz że Benigno usiłował przekupić członków zarządu, żeby przejąć kierowanie Acorp. Vittorio nabiera podejrzeń co do Diany i posyła Dominga na przeszpiegi.

Pedro przekonuje babcię, że powinna pozwolić Roxanie i Joaquinie wrócić na ranczo, gdyż obie mają do tego prawo. Roxana nie ufa Agustínowi i ostrzega przed nim Gaela. Doña Eloisa skarży się Fiorelli, że będzie musiała znosić obecność byłej kochanki męża w swoim domu, gdyż on tak sobie tego życzy. Kiedy Fiorella ją przytula, żeby dodać jej otuchy, starsza pani wyznaje, że jej obecność przywraca jej spokój.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze