Odcinek 129

W 129. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro próbuje ukryć przed zarządem firmy, że jest niewidomy. Emisja 20 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 129

Gael wybiega z gabinetu Aliny po spotkaniu z Agustínem. Alina pyta mężczyznę, czy jest biologicznym ojcem Gaela oraz opowiada mu o problemach chłopaka z narkotykami. Vittorio dowiaduje się od policji, że zgubiono ślad złodziei jego pieniędzy, gdyż ktoś ich uprzedził. Przypomina sobie rozmowę z Adelą, która przestrzegała go przed Dianą.

Adela i Reynaldo przyjmują Sergia i Pedra w swoim domu. Fiorella uczy męża, jak powinien zachowywać się podczas zebrania, żeby nikt nie zorientował się, że jest niewidomy. Gael mówi Giannie, że Agustín był przyjacielem jego matki, którego widywał w dzieciństwie w parku. Gianna natomiast wyznaje mu, że to Fiorella mogła zostać adoptowana. Roxana i Benito spędzają noc w szkole.

Joaquina przyjeżdża na ranczo z Hugiem, księgowym, żeby poinformować doñę Elosie, że jej zmarły mąż zostawił list, w którym zagwarantował jej stałą pracę na ranczu oraz zabezpieczenie finansowe dla jej córki, Roxany. Sergio przyprowadza Pedra na zebranie zarządu firmy. Fiorella instruuje go przez komputer, jak ma się zachowywać, żeby nie wzbudzać podejrzeń.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze