Odcinek 127 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 127

W 127. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Gianna szukają swoich korzeni. Joaquina traci pracę. Emisja 18 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 127

Joaquina wyjaśnia doñii Eloisie, że Máximo wprowadził ją na swoje ranczo i mianował nianią Roxany, żeby mogła być blisko córki. Zapewnia również, że odkąd zamieszkała w jej domu, nigdy więcej nie zbliżyła się do jej zmarłego męża. Doña Eloisa wpada w złość i zwalnia kobietę. Sergio zgadza się, żeby Osvaldo zajął fotel prezesa pod nieobecność jego syna oraz skutecznie zablokował ruchy Benigna, który mógłby wykorzystać tę sytuację.

Fiorella i Gianna rozmawiają na temat swojego pochodzenia i dochodzą do wniosku, że któraś z nich została adoptowana. Obiecują sobie jednak, że mimo wszystko będą się zawsze kochać i wzajemnie wspierać. Doña Eloisa podaje Dantemu kropelki Federiki. Mężczyzna dostaje zawrotów głowy i domyśla się, że seniorka rodu zaczyna coś podejrzewać. Joaquina prosi Benita, żeby zaaranżował spotkanie z Roxaną, albowiem chce jej wyznać, kim są jej rodzice.

Doktor Elizalde proponuje Pedrowi, żeby konsultował z nim każdą wątpliwość, jaka pojawi się podczas leczenia w Paryżu. Federica oferuje Osvaldowi swoje wsparcie w sprawach firmy. Benigno prosi Aitanę, żeby nie zdradzała Sonii ich planów zabicia Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze