Odcinek 126 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 126

W 126. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Joaquina wyznaje doñii Eloisie, że była kochanką jej męża Máxima. Emisja 15 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 126

Doña Eloisa dzieli się z Dante swoimi podejrzeniami co do tego, iż ktoś próbuje ją otruć. Zmusza mężczyznę, żeby ją chronił, gdyż łączą ich wspólne sekretny. Gael pociesza zrozpaczoną Giannę, która właśnie odkryła, że została adoptowana. Roxana drwi z niej, a gdy Benito próbuje ją pouczać, ona przypomina mu, że jest w takiej samej sytuacji i także nie poznała swoich biologicznych rodziców.

Osvaldo wysyła badania Pedra do najlepszych lekarzy w Paryżu. Pedro martwi się, że będzie musiał opuścić dom, rodzinę i firmę. Doña Eloisa przekonuje go o słuszności decyzji o wyjeździe. Fiorella stara się ukryć smutek jaki ogarnia ją na myśl, że czeka ją trzymiesięczna rozłąka z Pedrem. Aníbal zmawia się z Ramirem przeciwko Juliecie.

Santino przynosi Juliecie kolejne wieści w sprawie jej córki – dziewczynka została zaadoptowana przez rodzinę o meksykańskich korzeniach. Fiorella przysłuchuje się ich rozmowie. Dante ostrzega Federicę, żeby porzuciła plan otrucia doñii Eloisy, jeśli zależy jej na spadku. Joaquina prosi doñę Eloisę o sprowadzenie Roxany z powrotem na ranczo. Wyznaje, że jest jej matką, a Máximo był jej ojcem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Esperanza
    April 9, 2016 o 2:19 pm  - Reply

    Pedro poleci do Paryża, czy nie,może ktoś wie????