Odcinek 125 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 125

W 125. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella spędza noc z Pedrem. Osvaldo obmyśla plan zabicia Pedra. Emisja 14 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 125

Osvaldo zabiera Pedra na spacer, podczas gdy pracownicy hacjendy prowadzą jego poszukiwania. Fiorella dogląda w nocy Pedra, a Fidel stoi na czatach. Rankiem doña Eloisa znajduje Włoszkę przy łóżku wnuka i przypomina jej, że ma się trzymać z dala od niego. Pyszałkowatość Roxany staje się powodem sprzeczki w domu Reynalda.

Doktor Elizalde informuje doñę Eloisę, że w jej kropelkach wykryto niewielką dawkę cyjanku. Sonia prosi Osvalda, żeby zostawił w spokoju Pedra, bo ktoś może zdemaskować jego plany. Benigno sugeruje doñii Eloisie, żeby postawiła Osvalda na czele rodzinnej firmy i tym samym zapobiegła spadkom akcji. Federica popiera ten pomysł.

Gianna odbiera wiadomość od Nicolety i podejrzewa, że jest adoptowana. Pedro nie chce, żeby zajmowała się nim pielęgniarka, gdyż woli towarzystwo Fiorelli. Osvaldo sugeruje Benignowi, Aitanie i Sonii, żeby wysłali Pedra do Francji, pod pretekstem operacji przywracającej wzrok, i tam go zabili.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze