Odcinek 124 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 124

W 124. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo i Aitana zmawiają się przeciwko Pedrowi. Emisja 13 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 124

Fiorella zawiadamia Sergia, że Pedro nie widzi na oczy. Doktor Elizalde bada go i stwierdza, że utrata wzroku może być nieodwracalna. Doña Eloisa nakazuje lekarzowi przeprowadzić niezbędne zabiegi, które wyleczą jej wnuka. Roxana kłóci się z Gianną i poniża ją, gdy ta próbuje jej pomóc. Gael wstawia się za Gianną.

Gianna podaje się za siostrę i wysyła wiadomość do Nicolety, żeby poznać sekret Fiorelli. Joaquina przejmuje się losem Roxany. Fidel jest przygnębiony z powodu Pedra. Gael przytula Pedra i oferuje mu swoje wsparcie. Benigno, Aitana, Osvaldo i Sonia obmyślają plan zabicia Pedra. Vittorio otrzymuje wiadomość od policji o tym, że znaleziono poszlaki prowadzące do złodziei, którzy okradli go z pieniędzy.

Pedro opuszcza swój pokój. Fiorella wpada w panikę, gdy nie znajduje go leżącego w łóżku. Aitana i Osvaldo całują się namiętnie na oczach Pedra, ale ten ich nie widzi. Słyszy jedynie głos Osvalda.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  March 30, 2016 o 6:14 pm  - Reply

  Do novela widziałam ze ma lecie. Telenowela w obronie honoru od 15kwietnia pytanie na nasze polskim tvn bo na stronie pisze itvn cos takiego prosila bym od odpowiedz

 2. agata
  March 30, 2016 o 6:24 pm  - Reply

  A dokladnie iTVN 15.50 dlatego pytam czy. To nasz polski kanał

 3. Rosa
  March 30, 2016 o 9:59 pm  - Reply

  Nie to nie polski kanał i nawet na samej stronie novela.pl jest napisane że to kanał dla Polaków za granicą