Odcinek 122

W 122. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio odkrywa, że został okradziony. Pedro spada z konia. Emisja 11 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 122

Joaquina martwi się z powodu braku wieści o Roxanie. Fidel domyśla się, że Benito może wskazać mu miejsce, w którym zatrzymała się Roxana i próbuje zmusić chłopaka do mówienia. Adela i Reynaldo traktują surowo nowego gościa. Roxana żali się Benitowi, że chce wrócić na hacjendę. On pociesza ją pocałunkiem oraz wyznaniem swojej miłości. Vittorio odkrywa, że został okradziony i zapowiada Dianie, że zawiadomi o tym władze.

Reynaldo oznajmia Vittoriowi, że nie chce być dłużej jego przyjacielem i wypomina mu, jak oszukał Fiorellę zmyśloną historyjką o nieuleczalnej chorobie. Gianna sugeruje Gaelowi, żeby porozmawiał z Pedrem o tajemniczym nieznajomym, który zaoferował mu swoją pomoc. Julieta pomaga Fiorelli pozbierać fotografie przysłane z Włoch i znajduje pośród nich jedną, którą otrzymała od swojego detektywa. Gianna podejrzewa, że Fiorella ma przed nią sekrety.

Osvaldo pomaga treserowi psa ukryć się w stajni. Kiedy Pedro dosiada konia, treser wypuszcza zwierzę. Koń płoszy się i zrzuca Pedra. Fiorella zaczyna krzyczeć, zaś Sonia obserwuje całą sytuację z oddali.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze