Odcinek 121

W 121. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Benito zabiera Roxanę do swojego domu. Osvaldo obmyśla nowy plan. Emisja 8 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 121

Roxana pakuje swoje rzeczy i przygotowuje się do opuszczenia hacjendy. Zwraca się do swoich przyjaciółek z prośbą o udzielenie jej schronienia przez kilka dni, lecz wszystkie odmawiają. Pomocną dłoń do dziewczyny wyciąga Benito. Fiorella i Pedro przeglądają zdjęcia wysłane przez jej koleżankę z Włoch. Fiorella zastanawia się, dlaczego jej matka nie wygląda jakby była w ciąży na fotografiach zrobionych tuż przed jej narodzinami. Gianna przysłuchuje się ich rozmowie i także zaczyna się niepokoić.

Adena i Reynaldo zgadzają się ugościć Roxanę w swoim domu, lecz uprzedzają ją, że nie są bogaci i nie zagwarantują jej luksusów, do jakich przywykła. Benito wmawia rodzicom, że Roxana przyjęła jego oświadczyny. Gael dzieli się z Aliną swoimi podejrzeniami – „Anioł stróż” może być szefem grupy dilerów narkotykowych. Doña Eloisa prosi doktora Elizalde, żeby zlecił do analizy kropelki, które podają jej Dante i Federica, gdyż źle się po nich czuje. Pedro prosi Fiorellę o zgodę na podarowanie Giannie konia. Osvaldo płaci człowiekowi za wypuszczenie psa, który ma przestraszyć konia dosiadanego przez Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze