Odcinek 120 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 120

W 120. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa wyrzuca Roxanę z hacjendy. Fiorella otrzymuje prezent. Emisja 7 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 120

Gianna pociesza przybitego Benita po tym, jak został poniżony przez Roxanę. On wykorzystuje sytuację i próbuje skraść jej pocałunek, za co zostaje spoliczkowany. Roxana całuje Gaela. Julieta nakrywa Sergia w łóżku z młodą dziewczyną i myśli, że została zdradziona. Fiorella znajduje testament spreparowany przez Federicę, a następnie zawiadamia o swoim odkryciu Pedra. Sergio wyjaśnia Juliecie, skąd wzięła się w jego łóżku inna kobieta.

Benito przeprasza Giannę za swoje wcześniejsze zachowanie. Roxana życzy Gaelowi szczęścia i obiecuje nie wspominać nikomu o ich pocałunku. Gael tłumaczy Giannie, że ktoś dosypał mu narkotyk do napoju. Fiorella otrzymuje prezent z Włoch. Federica donosi doñii Eloisie o imprezie urządzonej przez Roxanę. Pedro pyta babcię, czy zleciła sporządzenie testamentu, w którym zapisała cały majątek Federice. Doña Eloisa nakazuje Roxanie opuścić hacjendę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Doris
    April 6, 2016 o 5:27 pm  - Reply

    Jestem bardzo ciekawa jak skończy Aitana?