Odcinek 12 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 12

Odcinek 12

Fidel informuje Pedra o wynikach autopsji Tanii. Okazuje się, że kobieta nie była w ciąży i nie popełniła samobójstwa, lecz uległa wypadkowi wskutek odurzenia środkami uspokajającymi i alkoholem. Pedro nie do końca wie, jak właściwie zareagować na tę wiadomość. Adela daje do zrozumienia Benitowi, że Vittorio ma prawo wiedzieć o wszystkim, co tyczy się Fiorelli i Gianny. Chłopak wyjaśnia matce, że mężczyzna okłamał Włoszki, wabiąc je swoją fotografią sprzed wielu lat, dlatego o niczym mu nie powie i będzie ich szukał na własną rękę.

Dante postanawia uprzykrzyć Fiorelli życie na ranczo, żeby zmusić ją do wyjazdu. Fiorella uspokaja Giannę, że znajdzie się pod opieką lekarza, który zadba o jej zdrowie. Doña Eloisa zwołuje rodzinę i ogłasza jej członkom, by zastanowili się, w którym sektorze firmy chcą się realizować. Pedro uprzedza babcię, że żadne z nich nie nadaje się do pracy, ale kobieta nie widzi dla nich innej przyszłości. Fiorella dzwoni do Adeli, żeby podziękować jej za gościnę oraz zapewnić, że razem z Gianną mają się dobrze.

Zacarias informuje Vittoria, że ofiarami wypadku z udziałem taksówki nie były Włoszki, które polecił mu odnaleźć. Pedro rozkazuje Fidelowi sprzedać mieszkanie Tanii. Roxana naskakuje na Giannę, gdy ta podlewa rośliny w ogrodzie, za co zostaje oblana wodą. Fiorella omyłkowo bierze doñę Eloisę za odźwierną.

Emisja 2 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze